زبان کنترل گلستان بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

زبان: کنترل گلستان بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ایشا جوهانسن و ادعای تبانی اطراف بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران – سیرالئون

به گزارش وبسایت نود، ایشا جوهانسن رییس فدراسیون فوتبال سیرالئون یک بار دیگر خبرساز شد. ادعای اخیر او راجع به تبانی اطراف بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران – سیرال

ایشا جوهانسن و ادعای تبانی اطراف بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران - سیرالئون

ایشا جوهانسن و ادعای تبانی اطراف بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران – سیرالئون

عبارات مهم : ایران

به گزارش وبسایت نود، ایشا جوهانسن رییس فدراسیون فوتبال سیرالئون یک بار دیگر خبرساز شد. ادعای اخیر او راجع به تبانی اطراف بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران – سیرالئون، یک بار دیگر جوهانسن را به صفحه اول خبرگزاری ها آورده است.

او اخیراً در نامه ای به فیفا از کمیته تحقیق تبانی در مسابقه های خواسته شرایط دیدار دوستانه با کشور عزیزمان ایران را مورد بررسی قرار دهند. جوهانسن مدعی است که تدارک این مسابقه بدون اطلاع و هماهنگی وی انجام شده است است و او تنها زمانی از این مسابقه مطلع شده است که بازیکنان سیرالئون، به سمت کشور عزیزمان ایران حرکت کرده بودند. در واقع اشاره جوهانسن به این مطلب است که عده ای از جناح مخالف وی در فدراسیون، به صورت غیرقانونی با سران فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران مکاتبه کرده و این مسابقه را تدارک دیده اند. این در حالی است که حتی تمام بازیکنان تیم مهم سیرالئون هم به کشور عزیزمان ایران نرفتند. گفته می شود تعدادی از بازیکنان جوان به همراه تنها چند بازیکن مهم سیرالئون به کشور عزیزمان ایران سفر کردند. جالب اینجاست بدانید که در طی نه ماه گذشته سیرالئون تنها دو مسابقه ملی به جز بازی با کشور عزیزمان ایران انجام داده که آن دو مسابقه برابر هند و جزایر فارو به میدان رفته است.

ایشا جوهانسن و ادعای تبانی اطراف بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران – سیرالئون

اما جهت آشنایی بهتر ایشا جوهانسن باید به چند ماه قبل بازگردیم.

او یکی از معدود روسای زن فدراسیون های فوتبال در دنیا محسوب می شود. جالب است بدانید که زن جوهانسن عضو یکی از کمیته های فیفا هست. Associations Committee نوزده عضو دارد که ریاست این کمیته بر عهده احمد از ماداگاسکار است و جوهانسن یکی از اعضای این کمیته محسوب می شود.

ایشا جوهانسن ششم سپتامبر ۲۰۱۷ به همراه دو تن دیگر از اعضای فدراسیون فوتبال سیرالئون به اتهام تخلف و فساد به وسیله پلیس دستگیر شدند. دو فرد دستگیر شده است دیگر، نایب رییس فدراسیون و دبیر کل فدراسیون کریستوفر کامارا بودند.

در ابتدا جوهانسن و کامارا به شش مورد فساد و سو استفاده از جایگاه ارزش متهم شده است بودند که بعدتر به یازده مورد زیاد کردن پیدا کرد. جوهانسن متهم به هفت مورد تخلف شده است بود که سه مورد یکسان هم با کامارا در پرونده وی درج شده است بود. کامارا نیز به جز این سه مورد به یک مورد تخلف و سو استفاده از جایگاهش متهم شده است بود.

یکی از اتهامات وارد شده است به این دو نفر، استفاده نادرست از پول دریافت شده است از کنفدراسیون فوتبال آفریقا بود. این دو متهم شده است بودند که ۵۰ هزار دلاری را که کنفدراسیون فوتبال آفریقا جهت آزمون MRI بازیکنان تیم زیر ۱۷ سال سیرالئون به فدراسیون این کشور پرداخت شده است بود، جهت مصارف دیگری استفاده کرده بودند. در مورد دیگری این دو متهم شدند که حدود ۳۲۰۰ دلاری را که همسر جوهانسن به فدراسیون داده بود، در موارد نادرستی مورد استفاده قرار داده اند. این مبلغ بعداً به وسیله فدراسیون به همسر جوهانسن بازگشت داده شده است بود.

در دیگر مورد جوهانسن متهم شده است بود که مبلغ ۶۰۰۰ دلار از پول فدراسیون را صرف موارد شخصی و یا افرادی کرده که اعضای رسمی فدراسیون سیرالئون نبوده اند. کامارا هم در یک مورد متهم شده است بود که از پول فدراسیون جهت مصارف شخصی خود استفاده کرده است.

در نهایت در آخرهای اکتبر دادگاه برگزار شد و ایشا جوهانسن برطرف اتهام شد. در آن مدت هم فیفا از جوهانسن حمایت کرد و اذعان داشت که هیچ تخلفی بابت استفاده از پول فدراسیون جهت مصارف شخصی صورت نگرفته است.

جوهانسن که در آگوست ۲۰۱۳ روی کرسی ریاست فدراسیون نشست و حالا مخالفان زیادی در فدراسیون خودش می بیند، باید در آگوست ۲۰۱۸ جهت جایگاهش بجنگد. زمانی که دوره تازه انتخابات فدراسیون سیرالئون برگزار می شود.

به گزارش وبسایت نود، ایشا جوهانسن رییس فدراسیون فوتبال سیرالئون یک بار دیگر خبرساز شد. ادعای اخیر او راجع به تبانی اطراف بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران – سیرال

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | مسابقه | استفاده | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ایشا جوهانسن و ادعای تبانی اطراف بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران - سیرالئون

ایشا جوهانسن و ادعای تبانی اطراف بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران – سیرالئون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs